Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be pirties, ypač šaltuoju metų laiku. Kai organizmas prisitaiko prie karščio, pagerėja limfos cirkuliacija, plečiasi distalinės, arba tolimosios, kraujagyslės ir joms plečiantis prasideda prakaitavimas.
Pirties nauda - išskiriami hormonai, kurie atsakingi už laimės pojūtį, didesnį skausmo toleravimo lygį, šiek tiek aukštesnį kraujo spaudimą, mažesnį lytinį potraukį ir streso lygį, aktyvesnį riebalų skaidymą ir baltymų sintezę, kurios metu mažinamas gliukozės kiekis kraujyje.
Organizmui po pirties patekus į šaltą vandenį, padidėja adrenalino kiekis kraujyje, kuris turi teigiamos įtakos medžiagų apykaitai ir bendrai savijautai. Taip pat pirtis atkuria odos elastingumą ir spalvą. Kitas pirties privalumas – pagalba kovojant su virusais ir bakterijomis.
Mes siūlome Jums atskirą pirties pastatą, kuriame yra: grilis, mini virtuvėlė, pirtis, miegamos vietos, dušas, tualetas,  šalimais tvenkinys, terasa su nuostabiu vaizdu į gamtą. 
Vietos pirtyje:
Pirties namelyje galima nakvynė iki 10 asmenų;
Pirtyje galimas laiko praleidimas iki 14 asmenų;
Pirties kainos:
Pirties nuoma be nakvynės iki 14 žmonių - 15 EUR/ 1 val. Minimalus užsakymas - 4 val.
Pirties namelio nuomos kaina su nakvyne - 120 EUR/ para (į kainą įskaičiuota nakvynė iki 10 žmonių ir pirties iškūrimas);

Partneriai

Joomla forms builder by JoomlaShine