Sodyba "Pamario burė"

Svencelės g. 54, Svencelės kaimas, Klaipėdos apskritis


Susipažinkite

INFORMACIJA APIE SODYBĄ "PAMARIO BURĖ"


„PAMARIO BURĖ“ - išskirtinis gamtos kampelis netoli Kuršių marių Jūsų šventėms, poilsiui ir aktyviam gyvenimui. Sodybą supa gražus miškas, teritorijoje yra tvenkinys su sala. Vieta unikali savo kerinčia gamta ir ramybe. Čia negali likti abejingas mus supančiai gamtai, bei siūlomoms pramogoms. Sodybos kieme yra žaidimo aikštelės, grilis. Turime erdvų restoraną bei salę susibūrimams blogu oru.

Kviečiame švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės kolektyvo vakarėlius, rengti seminarus, konferencijas, mokymus. Taip pat kviečiame ilsėtis šeimas, draugų kompanijas, pavienius turistus ar turistų grupes, aktyvius stovyklautojus, buriuotojus.. Sodyboje taip pat organizuojamos aktyvios vaikų ir jaunimo stovyklos, suaugusiems renginiai.

Sodyboje yra: viešbutis su bendra virtuve ir terasa, restoranas su poilsio zona, konferencijų salė, pirtis, kempingas, netoliese buriavimui skirta vieta. 

APIE MUS

„PAMARIO BURĖ“ - išskirtinis gamtos kampelis netoli Kuršių marių Jūsų šventėms, poilsiui ir aktyviam gyvenimui.

RESTORANAS

Kiekvienas žmogus, atvėręs restorano „Pamario burės“ duris, tampa lauktu svečiu, kuriam bus atiduota viskas, ką turime geriausio.

VIEŠBUTIS

Viešbutyje gali apsistoti 20 asmenų.

PIRTIS

Atskiras pirties pastatas, kuriame yra: grilis, mini virtuvėlė, pirtis, miegamos vietos, dušas, tualetas,  šalimais tvenkinys, terasa su nuostabiu vaizdu į gamtą.

KEMPINGAS

Ankstyvą rytą atsikėlę galėsite stebėti įstabaus grožio saulėtekį. Kas prisigaudę žuvies, kas šiaip išsimiegoję kaip lokiai, dieną galėsite aktyviai poilsiauti: važinėti dviračiais, žaisti futbolą, tinklinį, aplankyti pasakiško grožio Kuršių nerijos pakrantę.

STOVYKLOS, RENGINIAI

„Pamario burė“ sodyboje organizuojamos „Aktyvus stovyklavimas“ vaikų, jaunimo ir suaugusių stovyklos bei renginiai.

Partneriai

KONTAKTAI

Kontaktai susisiekti: pamario.bure@gmail.com, info@pamariobure.lt +37068250616
Mus rasite adresu: Svencelės g. 54, Svencelės kaimas, Klaipėdos apskritis.